Etkin formüllü çevreci ürünleriyle temizlik dendiğinde akla ilk gelen markalardan Frosch, sürdürülebilirlik anlayışıyla ev temizliğinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Frosch; cilt ve çevre dostu, ekolojik temizlik ve bakım ürünleriyle bu bahar da tüketicilerin favorisi olmaya devam ediyor.

Çevre dostu bakım ve temizlik maddelerinin geliştirilmesinde ve üretiminde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip Frosch, doğanın gücüyle temizlik ilkesini benimsiyor. Frosch; insan yaşamının ve çevrenin korunması için ekolojik formüller sunuyor, gücünü doğadan alarak geliştirdiği bitkisel özlü ürünleriyle evlerde etkin temizlik sağlıyor.

Bakım ve temizleme özelliklerinin sağlanabilmesi için doğal etken maddelerle yeşil güç formülüne sahip Frosch, bitkisel kökenli yüzey aktif maddelerle üstün, daha hızlı biyolojik çözünürlük sunuyor. Ev temizliğinde Mutfak Yüzey Temizleyicisi, Ahşap Temizleyici, Banyo&Tuvalet Temizleyicisi, Leke Çıkarıcı ürünlerine sahip olan Frosch, bahar temizliğinde de tercih edilen marka olmayı sürdürüyor.

Frosch ürün ailesinin diğer üyeleri arasında yer alan Sirke Özlü Çok Amaçlı Temizleyici, Bulaşık Deterjanı, Çamaşır Deterjanı&Çamaşır Yumuşatıcısı ve Bulaşık Makinesi Tableti ile de baharın ışıltısı ve ferahlığı evlerle buluşuyor.

Ürünlerinde hayvansal kaynaklı maddelere yer vermeyen Frosch’un cilt dostu formülleri dermatolojik olarak test ediliyor, ürün içerisinde katkı maddesi ve parfüm kullanılmıyor ya da minimum seviyede kullanılıyor. Frosch, ambalaj malzemesini asgari düzeyde kullanıyor, geri dönüştürülmüş veya geri dönüştürülebilen maddelerin kullanımı ile çevreye daha az etki ediyor.

Basın Bültenidir.

Önceki İçerikYaprak zararlıları ile mücadele
Sonraki İçerikDoğadan Gelen Sanat: Neslihan Yetişkin Röportajı
Merhaba ben Gizem ya da bu sitede Ev Yeşili :) Gizem Aydoğan kimdir? 🎓 2011 İstanbul Üniversitesi Tercümanlık bölümünden mezun oldum. 👩‍💻 2010-2018 yılları arasında Milliyet.com.tr bünyesindeki Lifestyle yayın kanallarında editörlükten yayın koordinatörlüğüne pek çok görev aldım. Türkiye'nin en çok trafik alan kadın portalı PembeNar.Com kuruluşunda yer aldım. Onlarca marka ile onlarca sponsorlu içerik projesi yürütme fırsatım oldu. 👩‍💻 2018-2020 yılları arasında Hürriyet.com.tr Lifestyle Yayın Koordinatörü olarak görev aldım. 👩‍💻 2020-2021 yılları arasında Oriflame Türkiye & Afrika Dijital ekibinde danışman olarak görev aldım. 👩‍🌾 2019 yılında hobi olarak başladığım Ev Yeşili yolculuğuna 2021 itibariyle tam zamanlı olarak devam ediyorum. 👩‍🎓 2020- İstanbul Üniversitesi Bahçe Atölyesi - Ev Bitkileri Bakımı ve Yaprak Zararlıları ile Mücadele Eğitimi 👩‍🎓 2020- Halen devam ettiğim Tel Aviv Üniversitesi - Daniel Chamowitz - Understanding Plants Online Eğitimi 👩‍🎓 2021 - İyiEkim ve Orman6 - Permakültür Tasarımına Giriş Eğitimi 👩‍🎓 2021 - Oregon State University - Master Gardener Program Online Eğitimi ile bitki bakımı konusunda kendimi eğitmek için çalışıyorum. 🌿 Ev Yeşili, Youtube, Instagram, Facebook ve websitesi üzerinden her ay yüzbinlerce kullanıcıya erişen bir bitki bakımı markasıdır. Bitki bakım yolculuğumda bana eşlik etiğiniz için teşekkürler. #fotosentezinesağlık