Editörün Notu: Ev Yeşili ailesi olarak sade ve doğayı içinde barındıran tasarımlara bayılıyoruz. Şişecam’ın global tasarım markası NUDE koleksiyonları da tam evimizde aradığımız ambiyansı bizlere sunuyor. Şahane vazolar, çoğaltma istasyonuna dönüşebilecek bardaklar ve şişeler ile mutlaka bir göz atın derim 🙂

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, göz alıcı dekoratif obje ve aksesuarlardan oluşan tasarımlarıyla yetenekli bir iç mimarın yaratıcılığına ilham kaynağı oluyor.

Evinizde Fransa havası

Fransız şapkalarından ilham alınarak tasarlanan Beret koleksiyonu, sade, pratik ve şık tasarımlarıyla evinizin en güzel köşesinde yerini alıyor. Koleksiyonda yer alan kurşunsuz kristal cam ve el emeği saklama kutuları pirinç kapağıyla da muhteşem bir uyum yakalıyor. Küçük, orta ve büyük boy olmak üzere üç farklı ebatı bulunan saklama kutusunun kobalt mavi, karamel, petrol yeşili ve koyu sarı olmak üzere farklı alternatifleri koleksiyonda yerini alıyor.

Stil sahibi iç mekanlar

Sıradışı tasarımlarıyla evinizin havasını değiştiren NUDE, Blade koleksiyonunda yer alan vazolarıyla, çiçek sunumlarınızda yaratıcı bir bakış açısı sunuyor. Koleksiyon kurşunsuz kristalinden üretilen modern formu ve transparan renkleriyle minimalizmi simgeliyor. Ev, ofis gibi iç mekanlara çarpıcı bir görünüm kazandıran Blade koleksiyonunda sade, petrol yeşili ve karamel renk alternatifleri bulunuyor. Geniş, orta ve uzun olmak üzere 3 farklı seçeneği bulunan vazo tasarımları çiçek aranjmanlarınızı daha da ilgi çekici kılıyor.

Tamamlayıcı seçimler: Ev Yeşili komunitesine uygun vazolar

Sehpa ve masaların üzerinde veya zeminde kullanılan vazolar ilham aldığımız stili desteklerken oturma alanına dinamik bir hava katıyor. Şarap damıtılmasında kullanılan geleneksel Fransız çömleğinden esinlenilerek tasarlanmış NUDE Dame Jeanne Vazo, kullandığınız ortama dumanı andıran görünümüyle gizemli bir hava katıyor. Tek başına aksesuar olarak da kullanılabilen vazo kaliteli kurşunsuz camdan üretiliyor. Uzun gövdeli çiçeklerinizle harika bir uyum yakalayan Dame vazonun büyük ve ekstra büyük olmak üzere iki farklı alternatifi bulunuyor.

Sadeliğin büyüsü

‘Yalın Güzeldir’ felsefesini tasarımlarına başarılı bir şekilde yansıtan NUDE, Magnolia koleksiyonuyla evinizde dingin bir atmosfer yaratıyor. Şaşırtıcı derecede yalın bir görünüme sahip Magnolia vazolar, her ortama kolayca uyum sağlıyor.Her zevke hitap eden kurşunsuz kristalinden üretilen Magnolia koleksiyonu, çiçek aranjmanlarınız için şık ve minimalist bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Opal beyaz, opal lila ve çelik mavi olmak üzere üç renk seçeneği bulunan vazoların koleksiyonda üç farklı da boy alternatifi yer alıyor.

Zarif Koleksiyon

Düz kesimi, oluklu yüzeyi ve etkileyici dokusuyla NUDE Mist koleksiyonu, Tamer Nakışçı imzası taşıyor. Dalga efektiyle aynı zamanda sade bir görünüme sahip kurşunsuz kristal camdan üretilen vazolar, yalın ve sanatsal tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Vazonun dış yüzeyindeki dalga efekti aynı zamanda çiçek saplarını flulaştırarak iç mekanlarınızda zarif bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Uzun, kısa ve geniş olmak üzere üç formu bulunan vazoların sade, petrol yeşili ve karamel renk alternatifleri koleksiyonda yerini alıyor.

Zamansız tasarımlar

NUDE Opti dekoratif kase, yalın ve yumuşak kavisli çizgileri, göz alıcı dikey su dalgası efektiyle zamansız ve lüks bir stil sunuyor. Defne Koz tarafından tasarlanan vazo; kıvrımları, yumuşak çizgileri ve zarif, dikey dalga efektini bir araya getiriyor ve her bir ayrıntısı ile modern bir tasarım olarak hayat buluyor. Göz alıcı çiçek aranjmanlarınızı sergilemek üzere evlerinize renk katan NUDE Opti vazo, saf kurşunsuz kristal camdan üretiliyor. NUDE Opti vazo koleksiyonunda üç farklı boy ve iki renk seçeneği bulunuyor.

Toz pembe rüyalar

Sadeliği ve fonksiyonelliği ön plana çıkararak tasarlanan NUDE Sweets koleksiyonu, çiçek aranjmanlarınızla mükemmel uyum yakalayan farklı boylarda üç vazodan oluşuyor. Buzlu opal pembe kristal bir gövde ve parlak beyaz bir tabanın birleşimiyle şıklığını ortaya koyan koleksiyon ile birlikte evinizde mükemmel çiçek aranjmanları sergilenebiliyor. Yalın tasarımında renk ve doku anlamında zarif detaylar barındıran NUDE Sweets Koleksiyonu üç minimalist vazodan oluşuyor.

NUDE koleksiyonlarına Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’dan ulaşılabiliyor.