İsveç’in endemik bitkileri ve bilim bir arada: Celenes by Sweden Herbal serisi

Popüler

İsveç’in endemik bitkilerini ve doğal termal sularını, kozmetik bilimi ile buluşturan temiz içerikli Celenes by Sweden’ın Herbal serisinde yer alan Dry Touch Yüksek Korumalı Güneş Koruyucu Fluid ile güneşin tadını çıkarın.

Güneş kremi kullanmak yaz aylarıyla birlikte anılsa da güneşten gelen zararlı UV ışınları, her mevsimde cildinize ulaşabiliyor. Bu nedenle güneş kremini yıl boyunca günlük rutine dahil etmek gerekiyor. Güneş kremleri cildin genç görünümünü koruyarak ince çizgiler, kırışıklıklar ve yaşlılık lekeleri gibi güneşe maruz kalmanın neden olabileceği yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor.

İsveç’in doğal bitkilerini özel reçetelerle sentezleyerek, cildin gençliğini ve tazeliğini korumasına destek olan temiz içerikli Celenes by Sweden Herbal Dry Touch Yüksek Korumalı Fluid SPF 50+ ve SPF 30+ serisi, yüz ve dekolte bölgesinde güneşin zararlı etkilerine karşı 4 mevsim koruma sağlıyor.

Celenes by Sweden Herbal Dry Touch, içeriğindeki İsveç menşeli endemik bitkiler, ekstratlar ve E vitamini sayesinde cildin ışıltısını koruyarak cildi onarıyor, mavi ışık filtresi teknolojisiyle de güneş ışınlarının yanı sıra ekranlardan gelen zararlı ışıklara karşı da cildi korumaya yardımcı oluyor.

Yüksek korumalı pürüzsüz makyaj bazı

Yüz ve dekolte bölgesine uygulanabilen Celenes by Sweden Herbal Dry Touch, makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor. Ciltte pürüzsüz ve mat bir görünüm sağlayan ürün, her yaş ve tüm cilt tipleri tarafından tercih edilebiliyor.

Yatıştırıcı etkisinin yanında içeriğindeki E vitamini ve organik güneş filtreleri ile UVA/UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlayan Celenes by Sweden Herbal Dry Touch, cildin koruyucu bariyerlerini güçlendiriyor.

Günlük hayatta her an yanında

Kullanımı ve emilimi kolay likit formu ile Celenes by Sweden Herbal Dry Touch, günlük hayatta çantada rahatlıkla taşınabilen ambalajı ile her anınıza eşlik ediyor. “Airless ambalaj” teknolojisi sayesinde, ürün hava ile temas etmiyor ve ilk kullanımdan son kullanıma kadar hijyenik ve aynı dozda ürüne ulaşım sağlanıyor.

İsveç’in çeşitli endemik bitkilerini ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden’ın Herbal Serisi’nden Dry Touch Yüksek Korumalı Fluid; paraben, parfüm, alkol ve mineral yağ barındırmayan doğal ve temiz içeriğiyle güneşin zararlı ışınlarına karşı ciltte her mevsim koruma sağlıyor.

Basın bülteni.

- reklam -
- reklam -

Son Yazılar

- reklam -

Önerilenler

- reklam -