Ekolojik temizlik çözümleri için Frosch

Popüler

Etkin formüllü çevreci ürünleriyle temizlik dendiğinde akla ilk gelen markalardan Frosch, sürdürülebilirlik anlayışıyla ev temizliğinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Frosch; cilt ve çevre dostu, ekolojik temizlik ve bakım ürünleriyle bu bahar da tüketicilerin favorisi olmaya devam ediyor.

Çevre dostu bakım ve temizlik maddelerinin geliştirilmesinde ve üretiminde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip Frosch, doğanın gücüyle temizlik ilkesini benimsiyor. Frosch; insan yaşamının ve çevrenin korunması için ekolojik formüller sunuyor, gücünü doğadan alarak geliştirdiği bitkisel özlü ürünleriyle evlerde etkin temizlik sağlıyor.

Bakım ve temizleme özelliklerinin sağlanabilmesi için doğal etken maddelerle yeşil güç formülüne sahip Frosch, bitkisel kökenli yüzey aktif maddelerle üstün, daha hızlı biyolojik çözünürlük sunuyor. Ev temizliğinde Mutfak Yüzey Temizleyicisi, Ahşap Temizleyici, Banyo&Tuvalet Temizleyicisi, Leke Çıkarıcı ürünlerine sahip olan Frosch, bahar temizliğinde de tercih edilen marka olmayı sürdürüyor.

Frosch ürün ailesinin diğer üyeleri arasında yer alan Sirke Özlü Çok Amaçlı Temizleyici, Bulaşık Deterjanı, Çamaşır Deterjanı&Çamaşır Yumuşatıcısı ve Bulaşık Makinesi Tableti ile de baharın ışıltısı ve ferahlığı evlerle buluşuyor.

Ürünlerinde hayvansal kaynaklı maddelere yer vermeyen Frosch’un cilt dostu formülleri dermatolojik olarak test ediliyor, ürün içerisinde katkı maddesi ve parfüm kullanılmıyor ya da minimum seviyede kullanılıyor. Frosch, ambalaj malzemesini asgari düzeyde kullanıyor, geri dönüştürülmüş veya geri dönüştürülebilen maddelerin kullanımı ile çevreye daha az etki ediyor.

Basın Bültenidir.

- reklam -
- reklam -

Son Yazılar

- reklam -

Önerilenler

- reklam -