Le Désiré Hemp Collection serisi; doğanın kendini onaran ve iyileştiren gücünden aldığı ilhamla, İsviçreli bilim insanları tarafından 2019’dan 2022 yılına kadar süren, çok yönlü araştırmalar, deneyler ve geliştirmeler sonucu formülize edildi. Beş farklı üründen oluşan Le Désiré Hemp Collection serisi; doğal ve güvenilir içeriklerle, cildini yenilemek isteyen herkesin beğenisine sunuluyor. İçeriğinde kullanılan kenevir tohumu yağı, kompleks vitaminler, deniz yosunları ve diğer özel bileşenler, cilt sorunlarına çözümler sunarken cildin ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı oluyor. Seride, yüz yıkama köpüğü, yüz toniği, göz serumu, gündüz ve gece kremi olmak üzere beş farklı ürün seçeneği yer alıyor.

Hem Doğayı Hem Cildinizi Düşünüyor

Le Désiré markası, Hemp Collection serisi, şehir hayatının ve zamanın cilde olan olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak; ışıltılı, sağlıklı ve canlı görünen bir cilde sahip olmak isteyen herkese kusursuz ve doğal bir cilt bakımı deneyimi sunmayı amaçlıyor. İsviçre’de en son teknolojiler kullanılarak elde edilen formülü cildin doğal güzelliğini inşa ederken, diğer tüm yüksek kalite patentli bileşenler ile tam koruma ve yaşlanma karşıtı bakım için çalışıyor.

Le Désiré Mandarin Özlü Gentle Cleansing Foam 

Cilde nefes aldıran formülü sayesinde, cildi yağdan ve kirden derinlemesine arındırarak gözeneklerin tıkanmasını engellemeye yardımcı olur. Yapısındaki vitamin ve aminoasitler, cildi yumuşatır, cilt sağlığının korunmasına da destek olur. Cildin canlanmasını ve temizlenmesini sağlayan yüz temizleme köpüğü, ayrıca cildin nem ve yağ oranını dengeleyerek kurumasına engel olması için çalışır.

Le Désiré Facial Toner

Hidrojen ve oksijen bakımından zengin içeriği ile, PH dengesini ayarlayarak gözeneklerin küçülmesine, cildin tazelenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. “Caviar Lime Extract” ile antibakteriyel, antimikrobiyal ve antiinflamatuar özelliklerine sahip yüz toniği, cildi makyaj kalıntısı bırakmadan temizlerken, cildin onarılmasına ve yenilenmesine destek olur.

Le Désiré Eye Serum

Le Désiré göz serumu, derinlemesine nüfuz eden aktif maddeleri sayesinde hafif ama güçlü bir formüle sahiptir. Yosun özleri, göz çevresi ve gözaltı torbalarını minimize eden “Eye Care Marine Complex” ile, kök hücre oluşumunu düzenleyen “Stem Cell Technology” kullanılarak tasarlanan göz serumu; ince çizgileri, kırışıklıkları, kaz ayaklarını ve koyu halkaları yok etmeye yardımcı olurken, göz altlarına genç bir görünüm ve parlaklık kazanılması için çalışır.

Le Désiré Day Cream

Cildin gün boyu nem ihtiyacını karşılarken, aynı zamanda mükemmel makyaj bazı görevi görür. İçeriğindeki Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 yağları sayesinde, cildin beslenmesine ve gençleşmesine yardımcı olurken mükemmel bir cildin de yapıtaşlarını oluşturur. Yaşlılık belirtilerini azaltmakta son derece etkili, dermiste bulunan progerin seviyesini artıran Biyomimetik Peptitler ile kolajen, elastin ve hyalüronik asit içeren gündüz kremi, SPF 15 koruma faktörü sayesinde ise zararlı güneş ışınlarından cildi korurken, canlı ve parlak bir cilt görünümü kazanılmasına yardımcı olur.

Le Désiré Night Cream

Night cream cildinizi yenilerken yaşlanma ve kırışık karşıtı olarak tüm gece boyunca cildinizin nemlendirilmesi ve onarılması için çalışır. Cildin kenevir tohumu yağını emmesini hızlandıran “Sugar Cane Squalane “ ve GEM Retinol adlı bileşen içerikleriyle, gün boyu maruz kalınan hava koşullarına gece müdahale ederek, hücre yenileme mekanizmasıyla yeni kırışıkların oluşmasını engellemeye destek olur. Kırışıklıkların azalmasında da etkili, cildi yenileyen, besleyen, cilt pigmentasyonuna olumlu etkileri bulunan gece kremi, sarkmalara karşı da cildi destekler, cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur.

“SCB Kenevir Tohumu Özü” ile Yenilenen Bir Cilt

Le Désiré Hemp Collection ürünlerinin içeriğindeki “SCB Hemp Seed Extract” olarak bilinen SCB kenevir tohumu özü, İsviçre’de geliştirilen özel formülünün ana bileşeni. Avustralya kökenli, içinde CBD* ve THC** olmayan bu kenevir tohumu özü, cildin beslenmesine ve gençleşmesine yardımcı olurken mükemmel bir cildin de yapıtaşlarını oluşturuyor. Marka “doğayı hisset, doğallığı hisset” mottosuyla ürünlerin içerikleri kadar, ambalajlarının da geri dönüşüme uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Le Désiré markası, Hemp Collection serisiyle doğallığın keyfini çıkarırken “doğa”ya da katkıda bulunuyorsunuz.

Cildin doğal güzelliğini korumaya yardımcı olmak için yola çıkan Désiré, ürünlerinden satın alan her müşterisi adına yangın bölgeleri ve ulaşılması zor alanlara, ecoDrone’lar ile tohum topu atışları yaparak yeni tohumların filizlenmesine de katkı sağlıyor.
*CBD: Kannabidiol denilen, kenevir bitkisinden elde edilen kimyasal bir bileşik.
**THC: Kenevirde bulunan ana psikoaktif bileşik.