Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

Popüler

Türkiye’nin güzellik ve bakım kategorisinde sürdürülebilirliği sahiplenen ilk perakende markası Watsons; Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama & Araştırma Merkezi ve Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik & Yenilikçilik Merkezi’nin iş birliği ile Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi’ni gerçekleştiriyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenen ve sürdürülebilirlik konusunda uzman isimleri, akademisyenleri ve sektör profesyonellerini bir araya getiren zirve 19 – 20 Ekim’de Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek; ücretsiz olarak herkesin katılımına açık olacak.

Zirve öncesinde, yine Galatasaray ve Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon Merkezlerinin iş birliği ile, sürdürülebilirlik yaklaşımlarının, konunun uzmanları tarafından tüm yönleriyle ele alınacağı 3 haftalık özel bir seminer & workshop programı düzenlenecek.  26 Eylül – 21 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek seminer & workshop programı, sürdürülebilirlik ve inovasyon konusunda derinleşmek isteyen herkese bilgi ve benzersiz bir deneyim kazanma imkanı sunacak.

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi 2023

Sürdürülebilirlik konusunda perakende ve kozmetik sektörüne öncülük eden Watsons’ın bu yıl ilk kez düzenleyeceği Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi 19 – 20 Ekim tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek.

Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik ve Yenilikçilik Merkezi’nin iş birliğiyle ücretsiz olarak gerçekleştirilecek zirve; perakende, enerji, teknoloji, gıda, ulaşım ve daha birçok sektörden değerli katılımcılar ile sürdürülebilirlik konusunda uzmanlaşmak isteyen genç profesyoneller ve üniversite öğrencilerini “Sürdürülebilir Geleceğe Yenilikçi Adımlar” sloganıyla bir araya getirecek.

Zirvenin Platin sponsorları Nivea ve The Purest Solutions olurken, Altın sponsorları ise TAV, Erka Group, Coca Cola, Creavit ve Doxa oldu. P&G, Unilever ve Juan Valdez’in ise Destek sponsoru olarak yer alacağı zirvenin iş birliği paydaşları ise Tübider ve Türkiye İnovasyon Hareketi.

Uzmanları ve Sektör Temsilcilerini Buluşturan Zirve

Yurt dışı ve yurt içinden sektör profesyonelleri, akademisyenler ve alanında uzman isimlerin katılacağı zirvede, sürdürülebilirlik alanında etkili çalışmalar yapan şirketlerin üst düzey yöneticileri deneyim ve içgörülerini paylaşacak.

Zirvede, FutureBright Group Kurucu Ortağı Akan Abdula ve Doğa Aktivisti Güven İslamoğlu gibi bu alanda uzman isimlerin yanı sıra yerelde yürüttükleri çalışmalarla geniş bir çevreye etki eden Cercis Murat Konağı Şefi Ebru Baybara Demir, KEDV Mardin İl Başkanı Berna Yağcı ve Kırsal Eko Turizm Organizatörü Bedriye Berber Engin gibi isimler de başarı hikayelerini anlatacak.

Seminer ve Workshoplarla Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Eğitimleri

Zirve öncesinde, 26 Eylül-21 Ekim 2023 tarihleri arasında toplam 18 saat online olarak gerçekleştirilecek seminer & workshop programında farklı kategorilerdeki sürdürülebilirlik yaklaşımları, akademisyenler tarafından anlatılacak. Ayrıca, program kapsamında toplam 4 saatlik iki ayrı eğitim fiziksel olarak Galatasaray Üniversitesi’nde verilecek.

Hybrid olarak gerçekleştirilecek seminer & workshop programı ardından yapılacak sınavda %70 başarı ve eğitim boyunca %70 devam zorunluluğunu kriterlerini karşılayan katılımcılara sertifika takdimi yapılacak.

Sürdürülebilirlik konusunda temel bilgileri paylaşmak, ekosistemi genişletmek ve daha çok kişiye farkındalık kazandırmak amacıyla düzenlenecek seminer ve workshoplardaki ana başlıklardan bazıları “Sürdürülebilirlik Ekonomisine Giriş”, “İnovasyon Ekonomisi ve İnovasyon Stratejileri” ve “Perakendede Sürdürülebilir Yaklaşımlar” olarak belirlendi.

Zirve Katılımı: 19-20 Ekim 2023 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek zirve katılımı için https://www.sisummit.com.tr/tr/katilim/zirve üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Seminer & Workshop Katılımı: Zirve öncesinde 26 Eylül – 21 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek seminer & workshop programına katılmak için https://www.sisummit.com.tr/tr/katilim/workshop üzerinden kayıt yapabilirsiniz.

basın bülteni

- reklam -
- reklam -

Son Yazılar

- reklam -

Önerilenler

- reklam -