Tchibo’dan Pratik Mutfak Trendleri

Popüler

Sürdürülebilir ve yenilikçi bir vizyon ile hareket eden Tchibo, merkezine çevreye duyarlılık ve kullanışlılığı alan yeni temasıyla mutfakta geçirdiğiniz her dakikayı daha keyifli ve pratik hale getiriyor.

Tchibo, yaz boyunca açık hava aktivitelerine uygun ekipman, kıyafet ve mevsimi yansıtan kahve çeşitleri ile her türden ihtiyacı karşılayacak çeşitli alternatifler sunmaya devam ediyor. Tchibo’nun günümüzün ihtiyaç ve trendlerini göz önüne alarak hazırladığı yeni teması “Pratik Mutfak Trendleri”nde, sağlıklı saklama çözümlerinden açık hava keyfinin olmazsa olmazlarına zengin bir ürün listesi bulmak mümkün.

Mutfakta Pratikliğin Adresi Tchibo

2si 1 arada parmesan rendesi, paslanmaz çelikten rendeleme yüzeyi ve parmesanı uzun süre taze tutan ideal depolama alanı ile temanın önemli ürünlerinden. Kaymaz sapıyla dikkat çeken çok amaçlı bıçak, biftek parçalarını kolaylıkla kesmeniz için tırtıklı steak bıçağı, bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkayabileceğiniz pizza ve yeşillik bıçağı gibi her amaç için doğru seçenekler bulunduran bıçak koleksiyonu; mutfaktaki işinizi kolaylaştırırken aynı zamanda size kendinizi bir şef gibi hissettirecek.

İlgili: Tchibo İle Doğayla İç İçe

İki yüzünü de kullanabileceğiniz kesme tahtası da malzemeleri düzgün ve kolay bir şekilde kesmek için en iyi yardımcınız. Pişirme kağıdına sürdürülebilir bir alternatif olarak tercih edebileceğiniz pişirme matı da ilave yağ kullanımı gerektirmiyor. Streç film veya alüminyum folyo yerine kullanabileceğiniz silikon kapağı ile yiyeceğinizi daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Katlanabilir tasarımıyla yerden tasarruf sağlayan saklama kabı ve içine konulan meyve veya sebzenin kurumasını önlerken kokusunu da muhafaza eden taze tutma küresi ise mutfağa düzen, pratiklik getirirken dekoratif bir görünüm sunuyor.

Açık Havanın Tadını Çıkarın

Sıcak yaz günlerinde içeceğinizi serin tutması için şişe soğutucu kılıfa güvenebilirsiniz. Kavanoz ve şişe açacağı, farklı boyutlarda kapaklar için kullanılabilen bir tasarıma sahipken duvara monte açacak ise outdoor kullanımı için ideal.

Su geçirmez outdoor masa örtüsü ve nemli bezle kolayca temizlenebilen amerikan servisi ise masanızı korurken aynı zamanda şık bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olacak. Zaman fonksiyonlu oluşu sayesinde istediğiniz yerde güzel bir ambiyans yakalamanızda etkili olacak LED ışık şeridi de açık hava keyfinin olmazsa olmazı.

basın bülteni

- reklam -
- reklam -

Son Yazılar

- reklam -

Önerilenler

- reklam -