NUDE’dan Bahçenize Renk Katacak Öneriler

Popüler

İşlevselliği ve tasarımı bir araya getirerek cam ev eşyalarında geleneksel sınırların ötesine geçen NUDE, bahçeleri yepyeni bir yaşam stiline kavuşturuyor. NUDE’un zamansız tasarımıyla Ilo, Mist, Joy, Ecrin, Eden koleksiyonları, keyifli vakit geçirmek isteyenler için renkli bir atmosfer oluşturuyor.

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, bahçelerde sadeliği ve minimalizmi bir arada sunuyor. Yerli ve yabancı birçok tasarımcının imzasını taşıyan, el imalatı ürünleriyle NUDE koleksiyonları, iç ve dış mekanlarınıza farklı bir hava katıyor.

NUDE Design Team tarafından tasarlanan NUDE Ilo Koleksiyonu, üç farklı formuyla dikkat çekiyor. Saf kurşunsuz kristale ustalıkla işlenen, el oyması dalga desenleriyle özgün bir forma sahip olan kubbe şekilli NUDE Ilo Tealight Mumluk, sıradan anları unutulmaz anılara dönüştürüyor. Bulunduğu ortamda göz kamaştırıcı bir etki yaratan Ilo küçük ve orta boy mumluklar ise bahçelerin yanı sıra iç mekanlarda da mum ışığının en sıcak halini yansıtıyor.

Çiçek ve Objeler Görsel Şölenle Sunuluyor

NUDE’un, bahçelere çok yakışacak bir diğer üyesi ise Tamer Nakışçı tarafından tasarlanan Mist Koleksiyonu. Kurşunsuz kristalden tasarlanan Mist Vazolar, geleneksel cam işçiliğini modern estetik anlayışıyla buluşturuyor. Pürüzlü yüzeyleri sayesinde içlerine konulan çiçek ve objeleri görsel oyunlarla yansıtan vazolar, dört renkte ve üç boyda sunuluyor.

Camın güzelliğini ortaya çıkarmanın en iyi yolunun, onu aydınlatmaktan geçtiği düşüncesiyle tasarlanan NUDE Joy Koleksiyonu ise, kurşunsuz kristalden üretilen mumluklardan oluşuyor. Farklı boy ve renklerde sunulan mumluklar, narin görünümlerine rağmen sağlam ve güçlü duruşuyla öne çıkıyor.

Ritten Peribacaları NUDE Ecrin Koleksiyonu’nda Hayat Buldu

Dünyaca ünlü Alman tasarımcı Sebastian Herkner tarafından tasarlanan NUDE Ecrin Koleksiyonu, Kuzey İtalya’daki Güney Tirol bölgesinin çarpıcı doğal anıtı Ritten Peribacaları’ndan ilham alıyor. Kristal camdan elde üretilen saklama kutularının her biri, Ritten kaya formasyonlarına gönderme yapan sağlam görünümlü tabanları, kıvrımlı profilleri ve renkli kapaklarıyla dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan zarif saklama kutusu tasarımları, yer aldıkları her masaya cazibe katıyor.

İçinde yanan mumun ya da bitkinin güzelliğini dışarı yansıtan NUDE Eden Koleksiyonu, farklı boyutlardaki mumluk ve teraryumlardan oluşuyor. Eden tasarımları amacına uygun şekilde kullanılabilmesinin yanı sıra yalın halleri sayesinde dekoratif obje olarak da tercih edilebiliyor.

basın bülteni

- reklam -
- reklam -

Son Yazılar

- reklam -

Önerilenler

- reklam -