Doğtaş Bahçe Mobilyaları İle Keyif ve Konfor Bir Arada

Popüler

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber bahçe ve balkonların tadını çıkartmanın da zamanı geldi. Doğtaş, şık tasarımlı Garden koleksiyonları ile bahçe ve balkonlarda geçirilen zamanı daha konforlu ve daha keyifli hale getiriyor.

Yaşam alanlarınızı özenle güzelleştiren Doğtaşgeniş ürün seçenekleri, şık tasarımları ve kalitesi ile fark yaratmaya devam ediyor. Bir evin en keyifli alanını hiç kuşkusuz özenle dekore edilmiş bahçe ve balkonları oluşturmaktadır.

Doğtaş Bahçe Mobilyaları İle Şıklık ve Rahat Bir Arada

Hem şık hem de fonksiyonel Doğtaş Garden koleksiyonları ile siz de evinizin dış mekanlarında oldukça şık bir ambiyans yaratabilir, mutlu anlarınıza keyif katabilirsiniz.

Hem Balkon Hem Bahçe İçin Moena Koleksiyonu

Modern ve yuvarlak hatlı tasarımı ile mekanlarınıza yeni bir bakış açısı katan Moena Koleksiyonu, mekanın büyüklüğüne göre hem balkon hem de bahçe kullanımına uygundur. Evlerinizde kolayca kombin edebileceğiniz fonksiyonel tasarımı ile mekanın büyüklüğüne göre alternatif seçenekleri sunuyor.

Moena koleksiyonu karşılaşabileceğiniz hava olaylarına karşı da güvenilirdir. Yağmura karşı su geçirmez özelliğiyle yoğun yağış alan bir iklim bölgesinde iseniz mobilyanızı her gün evinizin içine almak zorunda değilsiniz.

Su geçirmemenin yanı sıra Rattan’dan üretilen koleksiyon UV ışınlarına maruz kaldığında herhangi bir yıpranma veya solma yapmaz. Dilerseniz balkon seti dilerseniz de çay seti olarak kullanabilirsiniz.

Hava Şartlarına Dayanıklı Verona Oturma Grubu

Minimal tarzı, yenilikçi ruhu ile hem tarz sahibi hem de kullanışlı alanlar yaratmak için tasarlanan Verona oturma grubu, sofistike enerjisi ile bahçenizin havasını ısıtmaya geliyor.

Huzurlu bir enerji veren Verona oturma grubu ferah tasarımı ve sakin renk tonlarıyla mekanlarınıza kendine özgü tarzı ile yenilik getiriyor. 3’lü ve 2’li koltuk seçenekleri bulunan, çıkarılabilir minderleri dış mekan kullanımına uygun olup su itici yüzeye sahiptir.  Tüm hava şartlarına dayanıklıdır.

Sade Şıklık ve Konfor Arayanlara Vitali Oturma Grubu

Vitali oturma grubu modern, yuvarlak hatlı tasarımı ile bahçe ve balkonlarınıza yeni bir bakış açısı katıyor. Çıkarılabilir minderleri, dış mekan kullanımına uygun olup su itici yüzeye sahiptir. Kendine özgü özel yüzeye sahip olup, masa üst yüzeyi mermer görünümlü olan koleksiyon tüm hava şartlarına dayanıklıdır.

Yüksek ayak yapısı ile iç mekanda temizlik kolaylığı sağlar. Sade şıklık sevenleri zamansız tasarımı ve renkleriyle cezbeden Vitali oturma grubu, rahat oturumuyla tam bir konfor ürünü olarak bahçe ve balkonlarınızda yerini almaya hazır.

basın bülteni

- reklam -
- reklam -

Son Yazılar

- reklam -

Önerilenler

- reklam -